RADOŚĆ ZE MNIE TRYSKA

Lato to piękny czas nowych miejsc i widoków, nowych ludzi, nowych smaków, nowych perspektyw i nowej energii. To dni długie i zapraszające do delektowania się przyrodą i spotkaniami ze znajomymi 🙂 To wielki czas radości i szaleństwa. Dlatego trzeba się nim cieszyć i korzystać. I być wdzięcznym. Że możemy żyć i cieszyć się życiem. Że kolejne lato przed nami ?

Mi jeszcze lato kojarzy się szczególnie z Gdańsk Business Week. To wspaniały program wakacyjnego obozu przedsiębiorczości dla młodzieży. Kolejny raz będę mogła być tam mentorem. Podczas tych sześć dni od rana do wieczora młodzież uczy się przedsiębiorczości, kreatywności i pracy zespołowej. Ale przede wszystkim dostaje od organizatorów programu i nas mentorów niewyobrażalną dawkę wiary, wsparcia, siły do rozbudzania pewności siebie i do próbowania.
Cała szkoła, w której odbywają się zajęcia jest obklejona kartkami z napisami:

Jesteś super!

Wyglądasz wspaniale! (nad lustrem w łazience).

Jesteś wielki!

Dasz radę!

Tak trzymaj!

Jesteś Zwycięzcą!

Uwielbiam ten program, bo mogę podzielić się swoją wiarą, wiedzą i miłością z tymi, którzy akurat wezmą udział w tym programie. Mam też znowu własne cele na ten rok i będę pracować nad ich realizacją. W zeszłym roku chciałam, żeby moja grupa wygrała w któreś z konkurencji. I wygrali. Pierwsze miejsce w prezentacji. Ludzie z biznesu, którzy przychodzą oceniać wystąpienia od kilku lat, powiedzieli, że od początku tego programu nie było takiej dobrej prezentacji.

To niesamowicie cieszyło. Bo na początku nic nie wskazywało, że tak wspaniale sobie poradzą ze stresem wystąpienie przed biznesmenami. Większość była onieśmielona i zestresowana koniecznością mówienia w j. angielskim (cały program jest w j.angielskim). Ale moja i mojego partnera mentora radość rosła z każdym dniem, jak coraz więcej i coraz głośniej mówili na spotkaniach. I tak wspaniale pracowali jako team.

Bardzo się cieszę, że znowu będę mogła to widzieć.

Mamy wspaniałą młodzież 🙂

Mam nadzieję, że Ty też będziesz miał tego lata coś takiego co da Ci wielką radość.

A jeśli jeszcze tego nie zaplanowałeś, to jest jeszcze czas.

Wspaniałego lata!

Małgosia

 

 

 

ps. Zdjęcie dzięki: http://www.freepik.com/free-photo/friends-in-circle-with-heads-together-smiling_987070.htm

0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *