CZY W 2019 WYDARZY SIĘ CUD???

Pewnie 50 lat temu wydawało się niewyobrażalne, że dzisiaj bedziemy chodzić z telefonami bezprzewodowymi, dotykać ekranu i natychmiastowo łączyć się z ludźmi na drugim końcu świata. Powiedzienie, że coś takiego będzie możliwe, powszechne, niemal dla każdego dostępne, brzmiało by jak cud.

Pewnie tak samo może Ci się wydawać, że musiałby się stać cud, żebyś w tym roku poukładał swoje życie lepiej, miał lepsze relacje, większą satysfkację z pracy, większą swobodę czy pewność działania. A może właśnie potrzebne jest do tego wykorzystanie praw natury, które jeszcze teraz wydają się nie oczywiste. Tak jak potrzeba było okiełznać prawa natury, żebyśmy dzisiaj rozmawiali tak powszechnie przez komórki.

Takie prawa natury, potrzebne do lepszegożycia to np. prawo systematycznego działania (potrzebne np. do utrzymania zdrowego stylu życia), prawo siania i zbierania tego co się posiało (potrzebne do np. budowania dobrych relacji), prawo dojrzewania (potrzebne do nauczenia się nowych umiejętności i kompetencji, które zapewnią Ci awans, albo zdobycie nowej pracy).

Poznanie i wdrożenie tych praw może i pewnie bedzie cudem, bo stare nawyki nie odchodzą łatwo.

Dlatego warto wykorzystac magię nowego roku, magię zaczynania, magię noworocznych postanowień, żeby zdarzył się taki cud.

A wtedy to będzie cudowny rok!

I tego właśnie Ci życzę.

Takich cudów, które z czasem stają się takie oczywiste 🙂

Cudownego Roku 2019!

Małgosia

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *