O blogu

Witaj,

Jestem Małgosia.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami, abyś mógł być bardziej szczęśliwy.

Wiem, że czasem jedna myśl, jedno zdanie, może zmienić nasze podejście do siebie, do świata i sprawić, że będziemy bardziej szczęśliwi.

Szczęście dla mnie to dobre relacje, dobra komunikacja, dobre zarządzanie finansami, osiąganie i realizacja ważnych dla siebie celów, zgodnie z własnymi wartościami. O tym właśnie piszę na blogu.

Wierzę, że każdemu z nas na tym zależy. Ale nikt z nas nie chodził do szkoły szczęścia i nie miał zajęć z tego jak być szczęśliwym.

Ale wiem też, że można się tego nauczyć. Ja się tego nauczyłam. I teraz chcę tą wiedzą się z Tobą podzielić. Żebyś Ty też był szczęśliwy. Żeby nas było więcej.

Dziękuję Ci, że chcesz być szczęśliwy, że Ci zależy. To połowa sukcesu.

Wierzę, że każdy z nas zasługuje na szczęście. Że życie jest podróżą, w której w każdym dniu powinniśmy czuć wdzięczność za to, że żyjemy, że możemy kochać, pracować, rozwijać się i cieszyć się życiem.

Wiem też, że im szybciej zaczniesz właściwie myśleć i działać, tym szybciej osiągniesz to czego pragniesz.

Dlatego gorąco zachęcam do zapisania się do mojego newslettera, abyś otrzymywał codzienne inspiracje, aby lepiej żyć. Bo chodzi o to, żeby być szczęśliwym na co dzień. A nie tylko od święta.

Na co dzień pracuję na rzecz rozwoju gospodarczego Gdańska, skończyłam studia MBA w USA. A wcześniej Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, na którym od kilku lat prowadzę zajęcia. I jestem mentorką w projekcie Gdańsk Business Week, podczas którego młodzież uczy się postaw przedsiębiorczych.

 

Serdecznie zapraszam!

 

A tymczasem zapraszam do wysłuchania mojego wystąpienia na TEDxGdansk

TEDxGdanskSalon