ŻYCIE POLEGA NA CIĄGŁYM TWORZENIU

 

Każdego dnia, w każdym momencie podejmujemy decyzje o tym na czym skoncentrować swoją uwagę, co wybrać jako nasze zajęcie w danym momencie, co powiedzieć, albo czy pomilczeć.  I w ten sposób tworzymy swój świat. Tworzymy też świat innych ludzi. Bo nasze wybory mają na innych wpływ.

 

W pracy tworzymy nowe produkty i usługi, albo jesteśmy częścią procesu tworzenia. To może być też tworzenie doświadczenia jakie ma nasz klient w kontakcie z naszą firmą, albo tworzenie dokumentacji czy rejestracji zdarzeń w firmie.

 

W domu tworzymy nasze bliskie relacje, poprzez to ile czasu przeznaczamy na spędzanie z bliskimi, czy jesteśmy w tych relacjach obecni, zaangażowani, czy mamy wspólne plany i realizujemy razem różne przedsięwzięcia, które się potem składają na sumę naszych wspomnień i wspólnych doświadczeń.

 

Wszędzie gdzie jesteśmy tworzymy. Tworzymy wszystkie relacje w których jesteśmy, to jak żyjemy, jak wyglądają nasze domy, jak my sami wyglądamy.

To, że możemy to sami tworzyć to coś wspaniałego. Tak wiele rzeczy jest zależnych od nas. Od naszych reakcji i od tego na co skierujemy swoją uwagę.

 

Czy podoba Ci się Twoje życie, to wszystko co w nim tworzysz?

Czy czujesz, że to TY sam tworzysz swoje życie?

Jeśli nie to, zacznij od wyobrażenia sobie jakie życie chciałbyś stworzyć dla siebie i swoich bliskich.

I potem zdecyduj od czego zaczniesz?

Co będzie pierwszym krokiem?

Powodzenia 😊

Małgosia

2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *