PIERWSZY SUKCES WYKŁADÓW PT.: „JAK ZOSTAĆ CZŁOWIEKIEM SUKCESU”!

23 lutego 2017r. miałam pierwszy wykład o tym ”Jak myślą ludzie sukcesu”. Ten wykład zainspirował jednego z uczestników do podjęcia decyzji o tym, żeby zmienić pracę. 23 marca 2017r. miałam drugi wykład o tym „ Jak ludzie sukcesu tworzą swoje plany i cele i jak wcielają je w życie”. I to zainspirowało tego uczestnika to przygotowania aktualnego CV i wysłania go do wymarzonego pracodawcy. W kwietniu miał jedną i drugą rozmowę o pracę. I od 1 czerwca zacznie pracę tam gdzie chce. Czasem właśnie to czego nam potrzeba to impulsu do zawalczenia o sobie, o swoje lepsze jutro. Cieszę się, że moje wykłady były taką inspiracją 🙂

 

Cieszę się też, że moje kolejne wykłady będą płatne. Chcę, żeby moje wykłady nie były tylko miło spędzonym czasem, posłuchaniem ciekawych opowieści z życia ludzi sukcesu, ale żeby wymiernie przekładały się na lepsze życie uczestników, czyli na większą odwagę, upór, konsekwencję, na działanie.

Chcę też, żeby były dobrze wydanymi pieniędzmi i żeby przynosiły zwrot z inwestycji. Żeby wydatek w zakup biletu był inwestycją, która ma się pomnożyć w życiu uczestników.

Pomnożyć w wyższej pensji, przychodach albo w lepszych nawykach zakupowych, co spowoduje większe oszczędności.

Pomnożyć  w lepszych relacjach, w których będzie więcej miłości, ciepła i radości.

Pomnożyć w większym poczuciu własnej wartości wśród uczestników, którzy będą bardziej odważnie i skutecznie realizować swoje marzenia.

Pomnożyć się w lepszym zdrowiu, bo rozwiną w sobie większą odpowiedzialności za siebie i za swoje życie.

Pomnożyć się w większym spokoju wewnętrznym, bo lepiej rozumiejąc jak my sami funkcjonujemy i jak możemy kształtować swoje życie, będą bardziej świadomi siebie i będą systematyczniej dążyć do budowania w swoim życiu tego co dla nich ważne.

Chcę, żeby moje szkolenia były wartościowym czasem, który będzie produkować wartość.

Wierzę, że to się uda. Każdy z nas, kto jest w miarę zdrowy, ma dwie ręce i nogi i sprawny umysł, ma wszystko co potrzebuje, żeby być szczęśliwym.

Potrzebujemy tylko impulsu, zrozumienie jak się do tego zabrać, poukładania siebie w głowie lepszych myśli i przekonań i działania.

I to się właśnie dzieje 🙂

Powodzenia 🙂

 

 

Zdjęcie źródłu: <a href=”http://www.freepik.com/free-photos-vectors/business”>Business image created by Pressfoto – Freepik.com</a>

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *