JAKI TO BĘDZIE DLA CIEBIE ROK?

Emocje związane z rozpoczęciem nowego roku już opadły i zwykła codzienność zadań i spraw wciąga nas w rutynowe działanie. Jeśli jednak ten rok ma być inny, lepszy, to Ty też potrzebujesz się trochę zmienić. Trochę inaczej, na świeżo, podchodzić do tych samych spraw. Żeby to było łatwiejsze warto wybrać sobie jakąś myśl przewodnią na ten rok.

Ja od kilku lat wybieram sobie jedną myśl przewodnią dla danego roku. I tak jak zeszły rok, był dla mnie rokiem odwagi, tak ten rok będzie rokiem działania. W zeszłym roku robiłam różne rzeczy, które wymagały ode mnie odwagi. Odwagi wymagało rozpoczęcie tego bloga, czy rozpoczęcia zajęć na Uniwersytecie Gdańskim pt.: „Umiejętności i komunikacja ludzi sukcesu”. Ten rok rozpoczynam od działania, tj. przebiegnięcia Runmageddonu, z fantastyczną grupą „Dam radę”, bo skoro nazywamy się „Dam radę” to damy radę 🙂 (jeśli chcesz się do nas dołączyć to daj znać, Runmageddon jest 7-8 kwietnia 2017 w Gdyni).

To jaki to będzie dla Ciebie rok, zależy od dwóch rzeczy: od Twojego wyobrażenia o sobie, w co wierzysz, że jest dla Ciebie możliwe i od tego co będziesz robić. Jeśli wierzysz, że dużo możesz, dużo będziesz robić, jeśli wierzysz, że mało możesz, to mało będziesz robić.

No więc w co wierzysz dla siebie?

Jaki to będzie dla Ciebie rok?

Z jaką myślą przewodnią chcesz przeżyć ten rok?

Sam decydujesz.

Twój ruch.

🙂

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *